Destiny 2: Królowa-Wiedźma na mocnym zwiastunie. Bungie zaprasza graczy na nową przygodę

News
733V
Destiny 2 The Witch Queen
Wojciech Gruszczyk | 16.02, 16:37

Bungie zaprasza graczy na kolejną przygodę. Destiny 2: Królowa-Wiedźma to następne, duże rozszerzenie, które zmierza na rynek. Deweloperzy potrafią zachęcać szeroką publikę do swojego tytułu.

Bungie w następnych miesiącach ma dołączyć do PlayStation, ale deweloperzy zamierzają dalej rozwijać Destiny 2. Shooter otrzyma kolejne, duże rozszerzenie, które pozwoli graczom zmierzyć się z nowym niebezpieczeństwem.

W Destiny 2: Królowa-Wiedźma fani wyruszą na kolejną przygodę, podczas której „stawią czoła temu, co nieznane, usiłując odkryć prawdę i stając oko w oko ze Świetlistym szczepem Savathûn władającym spaczonym Światłem. Deweloperzy jednocześnie zapraszają graczy, by w tym tygodniu zalogowali się do gry, ponieważ na śmiałków czeka „oszałamiające zakończenie Sezonu Zagubionych”. Twórcy chcą w efektowny sposób wprowadzić śmiałków do następnego rozszerzenia.

Destiny 2: Królowa-Wiedźma zadebiutuje 22 lutego, ale gracze mogą mieć pewność, że to nie koniec atrakcji, ponieważ zespół ma wielkie plany na rozwój gry.

Destiny 2 x SteelSeries

 

W dodatku Bungie we współpracy ze SteelSeries przygotowało zestaw urządzeń – w limitowanym wydaniu znajdziemy:

  • Arctis 1 | Destiny Edition – zestaw słuchawkowy wyposażony w przetworniki Arctis dla wyjątkowego dźwięku oraz odczepiany mikrofon ClearCast zapewniający naturalną czystość brzmienia, ten stylowy zestaw słuchawkowy dostępny jest w ofercie z egzotyczną emotką „Zaraźliwe świętowanie” zaprojektowaną w ramach współpracy Destiny i SteelSeries.
  • Rival 5 | Destiny Edition – mysz Rival 5 w edycji Destiny wyposażona jest w dziewięć programowalnych przycisków, które można łatwo przypisać do najważniejszych skrótów oraz boczny panel z pięcioma przyciskami do szybkich akcji i przełącznikiem do przeprowadzania wydajnych działań w grze. Mysz zawiera także kod na ekskluzywną egzotyczną emotkę „Zaraźliwe świętowanie”.
  • Podkładka pod mysz QcK Prism XL | Destiny Edition – podkładka QcK Prism XL to szczyt wydajności powierzchniowej, innowacji i stylu. Trwała mikrotkanina zoptymalizowana pod kątem śledzenia ruchów przy niskim i wysokim współczynniku DPI oraz powierzchni o wymiarach 900 mm x 300 mm x 4mm zapewnia graczom maksymalną kontrolę. Podkładka zawiera legendarny emblemat „Egzystencjalne objawienie” zaprojektowany w ramach współpracy Destiny i SteelSeries.
  • Nakładki na słuchawki Arctis Pro | Destiny 2: The Witch Queen Edition – gracze mogą spersonalizować swoje wielokrotnie nagradzane zestawy słuchawkowe z linii Arctis Pro oraz uczcić nadchodzący dodatek Destiny 2: Królowa-Wiedźma i odzyskać Światło z limitowanymi nakładkami na słuchawki. Kompatybilne z: Arctis Pro, Arctis Pro + GameDAC, and Arctis Pro Wireless.
Źródło: Cenega - informacja prasowa

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper