Nintendo zabrania testerom rozmawiania o Nintendo Switch Sports. Gracze nie mogą wyrażać swoich opinii

News
1193V
Switch Sports
Wojciech Gruszczyk | 16.02, 14:01

Nintendo ujawniło nową sportową grę i już wkrótce rozpoczną się testy produkcji, ale dość niespodziewanie japoński producent zabrania graczom wyrażania swoich opinii na temat pozycji. Testerzy Nintendo Switch Sports nie mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Ostatni Nintendo Direct przyniósł nam zapowiedź Nintendo Switch Sports, czyli kontynuacji cenionej i niezwykle popularnej gry z Nintendo Wii. Japończycy postanowili przed premierą gry zaprosić graczy na testy, ale dość niespodziewanie zainteresowani nie mogą przedstawiać swoich wrażeń.

Korporacja podkreśla, że „pobierając i biorąc udział w teście gry sieciowej Nintendo Switch Sports, zgadzasz się nie udostępniać publicznie żadnych szczegółów z tego wydarzenia, w tym na swoich kanałach mediów społecznościowych”.

Gracze nie mogą także dzielić się screenami oraz materiałami wideo, co jest w pewien sposób dziwne biorąc pod uwagę, że w tym wypadku fani raczej nie mogą natrafić na fabularne spoilery lub ukrytą zawartość. W zasadzie Japończykom będzie nawet trudno weryfikować posty – nie brakuje głosów, że będzie to walka z wiatrakami.

„W kolejnych wiadomościach o tym, że Nintendo jest głupie i pozbawione kontaktu: zabraniają graczom testu online Nintendo Switch Sports dzielić się * czymkolwiek* na ten temat w mediach społecznościowych. https://nintendo.co.uk/Games/Nintendo”

Testy odbędą się w dniach 18-20 lutego, a produkcja zostanie wrzucona na rynek 29 kwietnia, więc w następnych dniach na pewno usłyszymy sporo na temat propozycji Nintendo.

Źródło: VGC

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper