The Invicible. Polskie studio wchodzi w finalny etap prac nad grą opartą na „Niezwyciężonym” Stanisława Lema

Gry
1128V
Invincible
Bartosz Dawidowski | 15.02.2022, 14:46

Ostatni raz o The Invincible słyszeliśmy w listopadzie 2021 roku, kiedy deweloperzy tego ciekawego projektu, bazującego na opowiadaniu „Niezwyciężony” Stanisława Lema, opublikowali zwiastun. Pora na kolejne wieści o tej produkcji science fiction.

Wygląda na to, że wprowadzenie The Invicible na rynek w 2022 roku jest jak najbardziej prawdopodobne. Deweloperzy z krakowskiego zespołu Starward Industries wydali komunikat, w którym informują o postępach w pracach nad The Invincible. Studio ma już za sobą fazę Alfa – gra weszła w etap Bety, co oznacza, że stworzono już wszystkie podstawowe elementy gameplayu i grafiki i pozostało jeszcze wyeliminowanie z kodu błędów i dopieszczenie mechanizmów rozgrywki.

Dalsza część tekstu pod wideo

W minionym kwartale zakończyliśmy pracę nad wersją Alpha gry „The Invincible”. Oznacza to, rozpoczęcie bardziej ekscytującego etapu prac produkcyjnych, czyli nad wersją Beta. W jego ramach zaczyna wyłaniać się finalna jakość poszczególnych elementów produkowanej gry. To etap, w którym wytworzone już fragmenty gry są wzbogacane i zagęszczane, elementy tymczasowe podmieniane są na finalne – powiedział Marek Markuszewski, prezes Starward Industries.

Polski zespół planuje zakończyć pierwszy etap produkcyjny Bety już pod koniec lutego 2022 r. Firma szuka wciąż wydawcy dla The Invincible i wierzy, że wypracowany gameplay zapewni jej powodzenie w rozmowach z inwestorami.

Liczący 34 osoby zespół Starward Industries pochwalił się przy okazji, że 2 zwiastuny The Invicible, gry, która bazuje na opowieści z książki „Niezwyciężony” Stanisława Lema, uzyskały już łącznie ponad 1 mln wyświetleń na YouTube.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/niezwyciezony-the-invincible-gra-zwiastun-wersja-beta https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/starward-industries-pracuje-nad-wersja-beta-gry-the-invincible,akcje,294833

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper