God of War z Atreusem w roli głównej. Mod pozwala wcielić się w syna Kratosa

News
1635V
God of War - Kratos i Atreus
Wojciech Gruszczyk | 14.02, 20:49

Atreus odegrał dużą rolę w pierwszej odsłonie serii God of War w mitologii nordyckiej. Syn Kratosa powróci w nowej przygodzie, ale okazuje się, że na PC gracze mogą wcielić się w niepokornego młodzieńca. Wszystko za sprawą modyfikacji.

Sony aktualnie skupia się na premierach Horizon Forbidden West oraz Gran Turismo 7, ale możemy podejrzewać, że już za kilka miesięcy korporacja będzie prezentować najnowszą przygodę Kratosa. God of War trafiło już na PC, więc gracze mogą teraz z przyjemnością bawić się tytułem i sprawdzać różne modyfikacje.

Najnowsza praca społeczności pozwala graczom wcielić się w Atreusa. Jak wiadomo syn Kratosa ma dużą rolę w przygodzie z 2017 roku, ale fani przez całą przygodę nie mogli wskoczyć w buty młodego wojownika. Mod przygotowany dla PC zapewnia zainteresowanym specjalną opcję i trzeba przyznać, że wygląda to bardzo ciekawie.

To oczywiście wyłącznie mod, który trzeba dopracować, by zadbać o poprawne animacje, ale nawet w takiej sytuacji sympatycy IP mogą sprawdzić w akcji Atreusa. Aż żałuję, że deweloperzy nie zdecydowali się na opracowanie drugiego trybu (może w formie Nowej Gry Plus?), dzięki której moglibyśmy wcielić się w nową postać.

Źródło: eurogamer.net

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper