Harry Potter: Magic Awakened zadebiutuje w 2022 roku. Zwiastun pokazuje nową grę z uznanego IP

News
908V
Harry Potter Magic Awakened
Wojciech Gruszczyk | 11.02, 10:24

W 2022 roku będziemy świadkami kilku dużych premier rozwijających uniwersum stworzone przez J.K. Rowling. Wizardingworld potwierdziło, że w następnych miesiącach wszyscy gracze otrzymają możliwość zagrania w Harry Potter: Magic Awakened.

Harry Potter: Magic Awakened to aktualnie najlepiej zarabiająca gra mobilna w Chinach, która cieszy się wielkim zainteresowaniem i pozwala graczom doświadczać cenionego IP. Jak się jednak okazuje – Warner Bros. i NetEase chcą większej publiki, więc w następnych miesiącach pozycja zadebiutuje na Zachodzie. Będzie to wielka, światowa premiera.

Harry Potter: Magic Awakened to rozbudowana gra, ponieważ gracze mają okazję zwiedzać świat, rozmawiać z różnymi czarodziejami, ale jednocześnie zbierają talię kart, za pomocą których mogą rozgrywać pojedynki. Tytuł zapewnia rozbudowaną fabułę, ale także podobno angażujące sieciowe pojedynki.

Propozycja prezentuje się naprawdę przyzwoicie, ale jak wiele pozycji mobilnych, Harry Potter: Magic Awakened jest nastawione na małe płatności, więc możemy podejrzewać, że w pewnym momencie niezbędne będzie zainwestowanie prawdziwych pieniędzy w lepsze karty.

Aktualnie możecie kliknąć wstępną rejestrację na Google Play, by po premierze otrzymać kilka bonusów.

Sprawdźcie gameplay i zwiastun z Harry Potter: Magic Awakened.

Źródło: wizardingworld

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper