Nintendo Direct odbędzie się już dzisiaj. Zobaczcie z nami nowe gry na Nintendo Switcha

Gry
2061V
Nintendo Switch - Nintendo Direct
Wojciech Gruszczyk | 09.02.2022, 22:15

Nintendo jest gotowe na zaprezentowanie nowych gier zmierzających na Nintendo Switcha. Japończycy skupią się dzisiaj na pozycjach, które zadebiutują w najbliższym czasie, więc możemy liczyć na kilka ciekawych tytułów. To będzie dobry Nintendo Direct, więc jeśli zamierzacie go oglądać – zapraszamy do wspólnej zabawy.

O godzinie 23:00 czasu polskiego odbędzie się długi, bo trwający aż 40 minut, Nintendo Direct. Japończycy często na dobry początek roku prezentują podobne show, które ustala harmonogram premier na kolejne miesiące.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pewniakami dzisiejszego wydarzenia są Project Triangle Strategy (finalny zwiastun?), Advance Wars 1+2 ReBoot Camp (trailer i data premiery?), Kirby and the Forgotten Land (gameplay?) i Mario + Rabbids: Sparks of Hope (zwiastun i okno premiery?).

Gracze mają jednak również nadzieję, że zobaczymy Splatoon 3 oraz Bayonetta 3 – Nintendo rozbije bank, gdy ujawni daty premiery obu pozycji i przedstawi solidne fragmenty rozgrywki. Na imprezie możemy także usłyszeć o Sports Story i Hollow Knight: Silk Song.

 Czy to już czas na kontynuację 1-2 Switch, nowy Fire Emblem, Xenoblade Chronicles 3, Metroid Prime Remaster, kolejny Mario Kart lub następną produkcję z serii The Legend of Zelda (port lub Breath of the Wild 2)? Miejmy nadzieję, że Japończycy pozytywnie zaskoczą.

Na naszej stronie standardowo znajdziecie relację z wydarzenia, gdzie wyróżnimy najważniejsze wiadomości, a część wrzucimy do podsumowania. Zapraszamy do wspólnego oglądania imprezy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper