Demon’s Souls Remake wciąż posiada nieodkryte tajemnice. Twórcy przygotowali niespodzianki

Gry
1663V
Demon's Souls art
Wojciech Gruszczyk | 07.02.2022, 16:28

Mistrzowie remake'ów i remasterów opracowali dla PlayStation odświeżoną wersję Demon’s Souls. Bluepoint Games nie zajęło się wyłącznie prostym odrestaurowaniem hitu From Software, ale zadbało także o kilka niespodzianek. Według najnowszego raportu – gracze nadal nie odkryli wszystkich tajemnic.

Bluepoint Games pracuje teraz nad tajnym projektem dla PlayStation 5, ale okazuje się, że deweloperzy wciąż skrywają kilka tajemnic, na które gracze nie wpadli od premiery Demon’s Souls Remake. Odświeżona przygoda otrzymała kilka nowości, ale społeczność wciąż nie odkryła wszystkich elementów wrzuconych do gry przez wewnętrzne studio PlayStation.

Lance McDonald wspomniał na Twitterze, że istnieją jeszcze cztery elementy, które nie pojawiły się w pierwszym Demon's Souls z PlayStation 3, a które wciąż nie zostały znalezione przez sympatyków wymagających tytułów.

„Bluepoint Games dodało szereg nowych przedmiotów do remake'u Demon's Souls, które wciąż pozostają nieodkryte”.

„Gdybym sam wiedział, jak je zdobyć, to bym to zrobił. Po prostu wiem, że istnieją w plikach. Jeśli kiedykolwiek dostaniemy jailbreak na PlayStation 5, może będę w stanie to rozgryźć, ale na razie wszystko, co wiem, to 4 nieodkryte przedmioty i jak się nazywają”.

Insider związany z projektami From Software zajął się między innymi stworzeniem łatki oferującej 60 klatek na sekundę w Bloodborne i od wielu miesięcy przekopuje on pliki produkcji, by przedstawić graczom ciekawostki związane z różnymi tytułami.

Trudno powiedzieć, kiedy gracze natrafią na te pliki, ale mam szczerą nadzieję, że Demon's Souls skrywa jeszcze kilka dużych niespodzianek.

Źródło: wccftech

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper