Gracz sprawdzał wspólnie z Philem Spencerem Rainbow Six Extraction. Fan Microsoftu dzieli się wrażeniami

News
1425V
Phil Spencer w Rainbow Six Extraction
Iza Łęcka | 07.02, 12:12

Szef Microsoft Gaming nie od dzisiaj uchodzi za bardzo aktywnego gracza, który regularnie sprawdza debiutujące na rynku pozycje. Tym razem jeden z użytkowników miał okazję "spotkać" Spencera na serwerach Rainbow Six Extraction. W trakcie realizacji kolejnych misji uczestnik wymienił kilka zdań z przedstawicielem amerykańskiego przedsiębiorstwa.

Entuzjaści marki Xbox niezwykle chętnie sprawdzają aktywność Phila Spencera na serwerach Xboksa, a w ostatnim czasie jeden z nich pochwalił się nietypowym doświadczeniem. Podczas ogrywania Rainbow Six Extraction natrafił na zawodnika o pseudonimie „P3”, którym jest właśnie szef Microsoft Gaming.

OmnicientWolfGaming potwierdził sesję, wrzucając krótki klip, który możecie zobaczyć TUTAJ. Oprócz wspólnego eliminowania przeciwników, gracz został zaproszony przez Spencera do czatu.

„Starałem się zachować zimną krew, co chyba mi się udało, ale niecodziennie gra się z prezesem Microsoft Gaming... zadał mi kilka pytań i ogólnie jego swobodny styl rozmowy sprawił, że mniej się denerwowałem, że jestem częścią zespołu choć przez godzinę".

„Byłem super kanadyjski [grzeczny/miły – przyp. red.] i powtórzyłem kilka razy, jak bardzo doceniam to, że dostałem te gry, a Phil okazał się super skromny. Na pewno poprawił mi humor!”

Jak wskazał gracz, przedstawiciel amerykańskiego przedsiębiorstwa dołączył do zmagań dzięki Xbox Cloud Gaming.

Źródło: PureXbox

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper