Far Cry 6 Joseph: Collapse już we wtorek. Ubisoft szykuje trzecie DLC

Gry
2242V
Far Cry 6: Joseph Collapse
Kajetan Węsierski | 06.02.2022, 08:30

Far Cry 6 to tytuł, który zdecydowanie mógł się podobać. Wiele osób stwierdziło, że Ubisoft w naprawdę przyjemnej formie wrócił do czasów świetności serii i zaprezentował coś, co stanowiło przyjemne odświeżenie po wielu - jakby nie spojrzeć - stosunkowo wtórnych odsłonach. Ciekawą formułą okazało się także prezentowanie DLC do gry, które bazowały na przedstawieniu najlepszych antagonistów z minionych odsłon.

Te przypadły do gustu graczom i właściwie nie ma w tym nic dziwnego. Po pierwsze dostaliśmy miły powrót do dawnych lat, a po drugie... To po prostu fenomenalnie zaprojektowane postacie! A już we wtorek dostaniemy trzeci i jednocześnie ostatni dodatek - tym razem skupiony na Josephie Seedzie, którego możemy doskonale pamiętać z Far Cry 5. Wszystko rozegra się oczywiście w Hope County w stanie Montana.

Dalsza część tekstu pod wideo

Co jednak szczególnie ciekawe i warte przypomnienia, całość ma być inspirowana gatunkiem roguelite! Ubisoft zapowiedział, że zamierza zaserwować nam prawdziwy mix intensywnej akcji i angażującej fabuły, oferując graczom okazję, by "zagłębić się w udręczony umysł Josepha, zmierzyć z jego dawnymi wyznawcami kultu po upadku wiary i ostatecznie skonfrontować się z członkami rodziny". Dajcie znać, czy czekacie i czego spodziewacie się z perspektywy czasu, gdy znacie już dwa poprzednie DLC!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: VGC

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper