Star Wars w formule Dynasty Warriors? Twórca serii marzy o takim połączeniu

Gry
923V
Star Wars - StormTropppers
Kajetan Węsierski | 05.02.2022, 13:30

Nadchodzące lata przyniosą nam sporo dobroci, jeśli chodzi o Gwiezdne Wojny w branży gier wideo. Quantic Dream pracuje przecież nad Star Wars Eclipse, studio Aspyr zajmuje się odświeżeniem Star Wars: Knights of the Old Republic, swoje kilka groszy dorzuca Ubisoft, pracując nad pozycją w otwartym świecie, a niedawno pojawiły się informacje, iż Respawn działa obecnie z trzema różnymi grami z uniwersum. Dzieje się, oj dzieje!

Okazuje się natomiast, iż w branży gier wideo jest więcej twórców, którzy marzą, by dostać szansę prac nad marka. I o ile nie powinno to w żaden sposób dziwić, o tyle interesujące jest, ze wśród tych osób znalazł się Akihiro Suzuki - producent produkcji z kultowego gatunku musou, który działa z ramienia Omega Force. Jako studio mieli już przyjemność tworzyć całą masę crossoverów, a w głowie twórcy kiełkuje pomył na coś z Gwiezdnych Wojen:

Dalsza część tekstu pod wideo

W naszym zespole przewija się sporo różnych IP oraz prac, które można podjąć. To oczywiście tylko moja opinia, ale personalnie marzy mi się, aby stworzyć crossover z Gwiezdnymi Wojnami.

Biorąc pod uwagę, jak dobrze przyjmowane były (i nadal są) odsłony musou oparte na licencjach Dragon Questa, One Piece, Fire Emblem czy Persony, można zakładać, iż taki ruch rzeczywiście mógłby mieć sens. Na ten moment to zaledwie sfera marzeń, a nie planów, ale nie można wykluczyć, iż dojdzie do takiego czegoś w przyszłości. Jakby nie patrzeć, mogłoby mieć to naprawdę duży sens, a ciachanie mieczem świetlnym tysięcy wrogów wydaje się niezwykle satysfakcjonującą wizją.

Źródło: PlayStation Lifestyle

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper