Władca Pierścieni otrzymał ponad 20 plakatów. Amazon buduje hype na serial

Filmy i seriale
2262V
The Lord of the Rings: The Rings of Power - plakaty
Wojciech Gruszczyk | 03.02, 18:10

Amazon postanowił zaskoczyć i producent zaprezentował aż 20 plakatów z nadciągającego widowiska „The Lord of the Rings: The Rings of Power”. Widzowie mogą zerknąć na postacie z serialu, ale... Ujęcia skupiają się na dłoniach, wyposażeniu oraz ubraniach.

„Władca Pierścieni” od Amazonu to jedna z największych tegorocznych premier, która nie bez powodu pobudza fanów twórczości J.R.R. Tolkiena. Amazon wcześniej potwierdził datę premiery oraz ostateczny tytuł, a dzisiaj zdecydowano się na opublikowanie zestawu plakatów. Są to bardzo zmyślne teasery, ponieważ skupiają się na pokazaniu bohaterów – a raczej ich dłoni, wyposażenia oraz ubrań.

„The Lord of the Rings: The Rings of Power” skupi się na Drugiej Erze Śródziemia i widzowie będą mogli zobaczyć okoliczności wykucia pierścieni oraz dojście do władzy przez Saurona. Na jednym z materiałów prawdopodobnie widzimy ręce Czarnego Władcy.

Produkcja Amazonu trafi na Prime Video we wrześniu, ale dotychczas korporacja nie opublikowała wielu szczegółów dotyczących historii oraz wydarzeń. Twórcy nie zdradzili nawet postaci, które pojawią się w przygodzie – możemy podejrzewać, że konkretna kampania promocyjna dopiero nadciąga.

Wszystkie plakaty znajdziecie w naszej galerii.

temp_name

Źródło: IGN

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper