Gran Turismo 7 wymaga stałego połączenia z siecią. Zobaczcie gameplay w 4K

Gry
2576V
Gran Turismo 7
Iza Łęcka | 03.02.2022, 07:36

Sony rozgrzewa atmosferę przed premierą kolejnej wyczekiwanej pozycji opracowanej przez zespół PlayStation Studios. Polyphony Digital od lat rozwija Gran Turismo 7, pomimo pojawiających się pogłosek premiera gry wydaje się jednak niezagrożona – już na początku marca gracze wsiądą do pięknych oraz szybkich samochodów i wezmą udział w wyścigach.

Kolejne State of Play za nami. Przed wydarzeniem online Roger miał okazję pojawić się na długiej prezentacji Gran Turismo 7, dzięki której mógł podzielić się swoimi pierwszymi wrażeniami z produkcji. Fani już przygotowują pady na nową odsłonę klimatycznej i kultowej serii, tymczasem poznaliśmy nową partię szczegółów na temat gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Polyphony Digital nie zmieniło wstępnych założeń i tak jak wcześniej informowaliśmy – Gran Turismo 7 wymaga stałego połączenia z serwerami PlayStation Network. Redakcja Pushsquare zapytała o powód decyzji Kazunori Yamauchiego, który poinformował, że głównym celem było zablokowanie możliwości oszukiwania. Gracze będą musieli zadbać o stałe połączenie z internetem, by skorzystać z najważniejszych trybów i kontynuować rozwój kariery.

Deweloperzy jeszcze nie ogłosili, które warianty rozgrywki będą dostępne offline, choć pamiętając o rozwiązaniach zastosowanych w Gran Turismo Sport, możemy podejrzewać, że tylko tryb arcade nie będzie na nas wymuszał połączenia.

Podczas dyskusji z dziennikarzami szef Polyphony Digital potwierdził również, że nowa odsłona na każdej trasie będzie się odznaczać „dynamicznymi chmurami”, lecz tylko kilka lokacji otrzyma rozbudowane warunki pogodowe i w trakcie jazdy doświadczymy opadów deszczu. Więcej konkretów dotyczących wyścigów Sony przeczytacie w tekście Rogera.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: PushSquare

Komentarze (148)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper