SkyShowtime zmierza do Polski. Platforma otrzymała zgodę na emisję

Filmy i seriale
1730V
SkyShowtime
Wojciech Gruszczyk | 02.02, 19:40

Fani oglądania filmów i seriali na kanapie mogą szykować się na kolejną propozycję. Wczoraj HBO ujawniło szczegóły premiery HBO Max w Polsce, a dzisiaj potwierdzono debiut SkyShowtime. SVOD zadebiutuje jednocześnie w ponad 20 krajach.

Już w zeszłym roku pojawiły się wstępne informacje dotyczące premiery SkyShowtime w kolejnych krajach Europy, ale dopiero dzisiaj Comcast i ViacomCBS otrzymały „pełną zgodę” na utworzenie europejskiej platformy.

SkyShowtime ma zadebiutować w ponad 20 europejskich terytoriach – w między innymi Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Czech, Węgier, Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii oraz w Polsce.

„Jesteśmy zadowoleni, że SkyShowtime otrzymał wszystkie wymagane prawem zgody i cieszymy się, że możemy zaoferować ten nowy, unikalny i atrakcyjny serwis rozrywkowy - z szerokim wachlarzem najlepszych na świecie treści - milionom konsumentów na tych rynkach – powiedział Monty Sarhandyrektor generalny SkyShowtime

Widzowie na start mogą liczyć na 10 000 godzin treści, a zainteresowani zapoznają się z produkcjami od Sky, Universal Pictures, Paramount+, Paramount Pictures, Showtime, NBCUniversal, Peacock oraz Nickelodeon. W rezultacie na platformie powinny pojawić się produkcje z serii: „Indiana Jones”, „Mission: Impossible”, „Szybcy i wściekli”, „Ciche miejsce”, „Krzyk”, „Jurassic Park” oraz najnowszy „Dexter: New Blood”.

Źródło: hollywoodreporter

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper