Rambo w Far Cry 6. Darmowe atrakcje związane z serią filmów i patch naprawiający błędy

Gry
1280V
Rambo
Bartosz Dawidowski | 02.02.2022, 09:35

Ubisoft szykuje dla nas jeszcze przynajmniej jedno większe rozszerzenie do Far Cry 6, po przygodzie Pagana Mina, znanego z Far Cry 4. To DLC związane z Josephem Seedem. Przed tym dodatkiem otrzymujemy mały crossover.

W Far Cry 6 pojawiły się motywy związane z serią filmów „Rambo”. Dzięki darmowemu crossoverowi zatytułowanemu Rambo: Alle The Blood – A Far Cry 6 Story, który jest już dostępny dla wszystkich posiadaczy Far Cry 6, możemy przywdziać kostium kultowego bohatera i postrzelać z łuku Vengeance. Broń jest nagrodą za wypełnienie nowej misji, wprowadzanej przez darmową aktualizację. W wyzwaniu można poszaleć w trybie singleplayer lub w kooperacji ze znajomym graczem. Aktualizacja 1.08, towarzysząca nowej misji, naprawia również szereg błędów, związanych przede wszystkim ze sporadycznym zawieszaniem Far Cry 6 na konsolach Xbox. Pliki z patchem zajmują ok. 20 GB na PS4 i 12 GB na XOne.

Dalsza część tekstu pod wideo

To nie pierwszy crossover w Far Cry 6. Wcześniej w grze pojawił się m.in. Danny Trejo. Znany aktor przybył do Yary z bezpłatną misją fabularną. Więcej na temat tej atrakcji przeczytacie tutaj.

Przy okazji rzućcie okiem na naszą recenzję Far Cry 6.

 

 

 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Ubisoft/YouTube

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper