Ubisoft szaleje z darmowymi atrakcjami. 2 gratisowe misje z Dannym Trejo w Far Cry 6

Gry
1737V
Ubisoft szaleje z darmowymi atrakcjami. 2 gratisowe misje z Dannym Trejo w Far Cry 6
Bartosz Dawidowski | 17.12.2021, 09:51

Ubisoft bardzo intensywnie wspiera markę Assassin's Creed. W ostatnich dniach odsłony Odyssey i Valhalla otrzymały duże, darmowe rozszerzenia, wprowadzające nowe regiony do eksploracji. Francuski wydawca nie zapomniał też o Far Cry 6.

Ubisoft przygotował trochę nowości również dla posiadaczy Far Cry. Tym razem do gry wbija Danny Trejo, aktor pochodzenia meksykańskiego, który występował w takich filmach jak "Desperado" czy "Od zmierzchu do świtu". Wizerunek Trejo pojawiał się również już kilka razy wcześniej w grach, m.in. w Def Jam (2004), w Call of Duty: Black Ops (2010) i Fallout: New Vegas (2010).

Dalsza część tekstu pod wideo

W Far Cry 6 dostajemy za darmo dwie misje, w których pojawia się Danny Trejo. Pierwsza to wyzwanie "Danny & Dani vs Everybody", w którym musimy zmierzyć się z hordami wrogów, wysłanych przez Antona Castillo, by powstrzymać Danny'ego przed przybyciem na wyspę Yara. Po zaliczeniu zadania otrzymamy dostęp do kolejnej misji z aktorem. Wyzwania są już dostępne dla wszystkich posiadaczy Far Cry 6.

Poniżej czeka na was zwiastun dwóch misji w Far Cry 6. Pamiętajcie przy okazji, że właśnie rozpoczął się darmowy weekend z Assassin's Creed Odyssey. Oprócz tego do dyspozycji mamy gratisowo wyspę Skye oraz Korfu - w Valhalli i Odyssey.

Jedyny w swoim rodzaju Danny Trejo przybywa do Yary, aby przygotować swoje słynne na całym świecie smaczne taco i nakarmić głodnych. Ale siły Antóna postanawiają pokrzyżować jego plany, więc Danny jest WŚCIEKŁY! Połącz siły z Dannym Trejo i walcz – najpierw w bezpłatnej misji fabularnej, a potem w naszej ostatniej, mocnej operacji specjalnej w Malagui. Dwie zadymy z Dannym są lepsze niż jedna.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: własne

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper