Szef marki Xbox gratuluje Bungie i PlayStation. To „świadectwo kreatywności”

News
3417V
Phil Spencer x Hermen Hulst x Bungie
Wojciech Gruszczyk | 31.01, 20:01

Phil Spencer postanowił szybko skomentować najnowsze nowiny dotyczące przejęcia Bungie przez PlayStation. Szef marki Xbox pogratulował deweloperom oraz wydawcy, a na miłą wiadomość odpowiedział Hermen Hulst.

Za 3,6 mld dolarów Sony kupi Bungie, co wydaje się naprawdę interesujące biorąc pod uwagę, że Destiny 2 i przyszłe gry studia będą multiplatformowe. Nie znamy dokładnych planów deweloperów oraz wydawcy, ale na wiadomość postanowił zareagować szef marki Xbox.

Phil Spencer pogratulował wszystkim zainteresowanym, a samą transakcję określił jako „wspaniałe świadectwo kreatywności”.

„Gratulacje dla utalentowanych zespołów w @Bungie, to wspaniałe świadectwo Twojej kreatywności. I gratulacje dla @PlayStation @hermenhulst za dodanie utalentowanego zespołu do studia”

Na wiadomość przedstawiciela Microsoftu odpowiedział Hermen Hulst, który podziękował za pozytywną wiadomość.

„Dzięki Phil. Ekscytujące czasy, by być graczem”

Jak wiadomo to właśnie Bungie stworzyło markę Halo, czyli jedno z najważniejszych IP w katalogu Microsoftu. Następnie deweloperzy dołączyli do Activision, stworzyli Destiny, ponownie zostali niezależnym zespołem, by teraz dołączyć do PlayStation.

Źródło: Twitter XboxP3

Komentarze (118)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper