Szybcy i Wściekli 10 z kolejnym świetnym aktorem? Jason Momoa może byc nowym złoczyńcą serii

Filmy i seriale
1385V
Szybcy i Wściekli i Jason Momoa
Kajetan Węsierski | 29.01, 09:45

Szybcy i Wściekli to marka, która w kinach rozwija się niezwykle prężnie. Dostaliśmy już przecież dziewięć pełnoprawnych odsłon, jeden spin-off i kilka sezonów animowanego serial, a przed nami jeszcze przynajmniej dwa spore filmy i pewnie masa pobocznych serii. Cóż, nic w tym dziwnego - choć to dawna nie jest już cykl o nielegalnych wyścigach samochodowych, a już zaraz prawdopodobnie zobaczymy akcję w kosmosie, to wciąż bite są przeróżne rekordy kasowe. A gdy kurna znosi złote jajka, to się jej nie ubija.

Wczoraj wieczorem pojawiło się natomiast bardzo ciekawe doniesienie z The Hollywood Reporter, według którego gwiazdorską obsadę "Szybkich i Wściekłych 10" może zasilić kolejne konkretne i mocne nazwisko. Mowa tu o aktorze z "Gry o Tron" czy "Diunie" i "Aquamana" - Jasonie Momoa. Według informacji od reporterów ze wspomnianego serwisu, nie będzie to kolejny członek drużyny Doma Toretto, ale nowy antagonista serii! Byłaby to naprawdę intrygująca wizja!

Pomimo iż wciąż nie znamy szczegółów na temat fabuły, to wiemy już przecież o jednym wrogu dla znanej paczki przyjaciół - ma być nią Cipher grana przez Charlize Theron. Trzeba przyznać, że połączenie dwójki tak utalentowanych aktorów mogłoby się sprawdzić i bez wątpienia pasuje do rozmachu, jaki przy okazji ostatnich części prezentuje marka "Szybkich i Wściekłych". Jak będzie w rzeczywistości? Cóż, na ten moment możemy jedynie strzelać - przekonamy się już 19 maja 2023 roku, albowiem wtedy będzie miała miejsce premiera "Fast and Furious 10".

AKTUALIZACJA #1

Oficjalne kanały społecznościowe serii potwierdziły informację! Jason Momoa na pewno pojawi się w dziesiątej pełnoprawnej części "Szybkich i Wściekłych". Obsada robi się jeszcze bardziej imponująca.

Źródło: The Hollywood Reporter

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych