Dying Light 2 na PS4 i XOne. Długi gameplay pokazuje rozgrywkę na poprzedniej generacji

News
2960V
Dying Light 2 - poprzednia generacja
Wojciech Gruszczyk | 28.01, 20:14

Na kilka dni przed premierą możemy zobaczyć dłuższy materiał z Dying Light 2, który prezentuje rozgrywkę z poprzedniej generacji. Twórcy przedstawiają gameplay z PlayStation 4, Xboksa One, ale również PlayStation 4 Pro i Xboksa One X.

Techland chce mieć pewność, że posiadacze konsol poprzedniej generacji będą przygotowani na Dying Light 2. Fani nie chcą powtórki z 2020 roku, więc dzisiaj możemy sprawdzić dłuższy materiał z pozycji, która działa na PlayStation 4 i Xboksie One.

Sytuacja jest na pewno ciekawa, ponieważ na przestrzeni ostatnich miesięcy mieliśmy okazję oglądać wiele filmów z Dying Light 2, jednak twórcy, co w zasadzie nie jest dziwne, skupiali się na pokazywaniu rozgrywki z mocniejszych platform – PC, PlayStation 5 i Xboksów Series X|S. Jak jednak wiadomo, trudna sytuacja na rynku sprawiła, że nie każdy mógł pozwolić sobie na kupienie nowszych urządzeń Sony oraz Microsoftu, więc Polacy grają w otwarte karty.

Techland na początku pokazuje przebitki z Dying Light 2 na PS4, PS4 Pro, XOne i XOne X, a następnie możemy sprawdzić na ujęcia z bazowych PlayStation 4 i Xboksa One. Firma potwierdziła, że dłuższa część została przygotowana na pierwszych wersjach konsol poprzedniej generacji. 

Warto przypomnieć, że wczoraj Techland potwierdził, kiedy wystartuje rozgrywka oraz pre-load Dying Light 2.

Źródło: DyingLightGame

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych