Horizon Forbidden West vs Horizon Zero Dawn na porównaniu. Gameplay pokazuje różnice i skopiowane animacje

News
6378V
Horizon Forbidden West vs Horizon Zero Dawn
Wojciech Gruszczyk | 28.01, 17:23

Horizon Forbidden West to najnowsza produkcja Guerrilla Games, która ma zapewnić nową jakość względem produkcji z 2017 roku. Najnowsze materiały pozwalają bezpośrednio porównać oba tytuły studia PlayStation i wyciągnąć wnioski dotyczące nadciągającej gry.

Horizon Forbidden West to najnowsza produkcja Sony, która w 2022 roku zadebiutuje na PS5 i PS4. Japoński producent nie zawiódł i zadbał o bardzo gorący początek roku, a już wkrótce wierni fani Aloy zapoznają się z kolejnym tytułem Guerrilla Games.

W ostatnich dniach pojawiły się nowe materiały z gry, dzięki którym możemy sprawdzić nowe zestawienia Horizon Forbidden West z Horizon Zero Dawn. Łatwo tutaj dostrzeżecie świetnie wyglądające, nowe animacje, którymi główna bohaterka serii chwali się podczas eliminowania następnych przeciwników. Szczególnie dobrze prezentują się wykończenia oponentów, ponieważ te ruchy nie były dostępne w tytule z 2017 roku.

Nie brakuje jednak głosów, według których deweloperzy wykorzystują sporo znanych elementów, przez co nawet na wstępnych materiałach widzimy animacje, które były już wykorzystywane w Horizon Zero Dawn.

„Kopiuj i wklej” 

„Musiałem wskoczyć na remiks i dać bratu darmową funkcję”

„Fakty”

Warto przypomnieć, że już dzisiaj potwierdziliśmy, kiedy możecie liczyć na naszą recenzję Horizon Forbidden West.

Źródło: YouTube.com + Twitter

Komentarze (170)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych