Final Fantasy VII Remake 2 może zostać wkrótce ujawniony. Square Enix zaprasza na wielkie wydarzenie

News
1524V
Cloud w Final Fantasy VII Remake
Wojciech Gruszczyk | 28.01, 15:33

Square Enix chce odpowiednio uczcić rocznicę premiery Final Fantasy VII i korporacja zapowiedziała zorganizowanie specjalnego streamu. Podczas Final Fantasy VII 25th Anniversary korporacja skupi się się na Final Fantasy VII: The First Soldier, ale gracze wierzą, że studio ma kilka dodatkowych planów.

31 stycznia 1997 roku zadebiutował Final Fantasy VII, więc Square Enix w poniedziałek zorganizuje Final Fantasy VII 25th Anniversary, podczas którego firma będzie chciała przedstawić informacje dotyczące Final Fantasy VII: The First Soldier. Jest to jednak mniejszy, mobilny tytuł, który choć pewnie jest istotny dla japońskiego studia, to możemy śmiało podejrzewać, że nie jest to najważniejsza produkcja opracowywana przez deweloperów.

Tetsuya Nomura i Yoshinori Kitase wezmą udział w prezentacji jako specjalni goście, więc nie brakuje głosów, według których Square Enix ma przygotowaną pewną niespodziankę. 

Wielka rocznica to idealny moment na pokazanie Final Fantasy VII Remake 2 lub odświeżenia jednego ze spin-offów tej wielkiej i cenionej produkcji.

Square Enix od wielu miesięcy pracuje nad Final Fantasy VII Remake 2, ale trudno powiedzieć, kiedy możemy spodziewać się premiery gry. Twórcy już teraz mają wszystkie narzędzia, by opracować tytuł, jednak przynajmniej aktualnie nie zdecydowano się na większe ogłoszenia.

„Square Enix organizuje wielką transmisję Final Fantasy VII w dniu 31 stycznia 2022 r

Tetsuya Nomura + Yoshinori Kitase pojawią się jako „goście specjalni”

Spodziewaj się informacji o 2. sezonie The First Soldier... i kto wie czego jeszcze? Ever Crisis? #FinalFantasy7Remake Pt 2?”

Źródło: wccftech

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych