The Elder Scrolls Online: High Isle zapowiedziane. TESO otrzyma także Tales of Tribute

News
814V
The Elder Scrolls Online: High Isle
Wojciech Gruszczyk | 28.01, 14:01

The Elder Scrolls Online nie powiedziało ostatniego słowa i na dobry początek 2022 roku Bethesda zapowiedziała rozszerzenie zatytułowane High Isle, a gracze mogą także szykować się na karciankę Tales of Tribute, która pozwoli odblokować nową zawartość w podstawowej wersji gry.

The Elder Scrolls Online zadebiutowało w 2014 roku, ale ZeniMax Online Studios i Bethesda zamierzają dalej rozwijać produkcję. Już 6 czerwca na PC i 21 czerwca na konsolach zadebiutuje The Elder Scrolls Online: High Isle, czyli zupełnie nowe rozszerzenie, które pozwoli graczom poznać rajską wyspę. Fani mogą także liczyć na zupełnie nowy wątek fabularny, który będzie związany z polityczną intrygą:

„Fabuła tegorocznego rozdziału koncentruje się na intrygach politycznych, a High Isle to idealne miejsce, w którym delegaci sojuszów mogą toczyć rozmowy pokojowe, mające na celu zakończenie Wojny Trzech Sztandarów. Podczas gdy szczyt zorganizowany został przez szlacheckie Society of the Steadfast, gracze muszą uważać na Ascendant Order i ich chaotyczne motywy”.

Śmiałkowie trafią do zupełnie nowego regionu, archipelag Systres, w którym leży kraina High Isle, ojczyzna Bretonów, spadkobierców zarówno ludzi, jak i elfów. Twórcy podkreślają, że to właśnie w tym miejscu „największą cnotą jest bezwzględność, a więc gracze będą musieli oglądać się za siebie”.

Deweloperzy potwierdzili, że w 2022 roku do produkcji trafią także dwie zupełnie nowe towarzyszki – jedna dorastała na ulicach i ma magiczne umiejętności, a druga aspiruje do bycia rycerzem. 

To jednak nie koniec, ponieważ w 2022 roku ESO otrzyma także Tales of Tribute, czyli grę karcianą rozgrywaną w świecie ESO. Twórcy postanowili przygotować produkcje, która zostanie połączona z głównym tytułem, ponieważ przez pozycję odblokujemy nową zawartość – między innymi meble, kamienie transmutacji, a nawet dodatkowe wątki fabularne.

Źródło: Informacja prasowa: Bethesda Polska

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych