Hitman 3 z darmowym ulepszeniem na Steam. Deweloperzy przyznają się do błędu

News
748V
Hitman 3
Iza Łęcka | 28.01, 10:19

IO Interactive przekazało ważną wiadomość skierowaną do graczy korzystających z platformy Valve. Posiadacze gry Hitman 3 otrzymają bezpłatną aktualizację do droższej wersji – duńskie studio przyznało, że premiera nie przebiegała w dogodnych warunkach, a "formą zadośćuczynienia" będzie dodatkowy bonus.

Ostatnia przygoda Agenta 47 na PC zadebiutowała w zeszłym roku ekskluzywnie na Epic Games Store. Korporacja zagwarantowała sobie roczną wyłączność, która dobiegła końca kilka dni temu – 20 stycznia do oferty Xbox Game Pass została dodana trylogia Hitmana, a użytkownicy Steam mogli sprawdzać Hitmana 3. Niestety, wydawca nie zdecydował się na żadną specjalną promocję, dlatego tytuł jest dostępny w pełnej cenie, co spotkało się z niemałą krytyką.

W najnowszym, oficjalnym komunikacie IO Interactive odniosło się do problematycznej kwestii i przyznało się do błędu. Deweloperzy stwierdzili, że premiera Hitmana 3 na Steam powinna wyglądać inaczej:

„Nie spełniliśmy naszych własnych oczekiwań co do premierowego doświadczenia i nie podoba nam się, że nasza społeczność Steam w ten sposób zaczyna swoją podróż z Hitmanem 3”.

Dzięki temu posiadacze gry na platformie Valve otrzymają bezpłatną aktualizację do wersji Deluxe Edition. Jeśli zdecydowaliście się na wskazane wydanie lub Hitman Trilogy, pobierzecie bez dodatkowych kosztów Seven Deadly Sins Collection.

Oferta wystartowała wczoraj, jednakże będzie dostępna na Steam do 19 lutego, więc nadal możecie nabyć tańszą edycję, by skorzystać z propozycji. Duńskie studio zapowiedziało, że w 2022 roku przygoda łysola otrzyma nową zawartość, a całkiem niedawno pozycja otrzymała wsparcie VR, lecz jej jakość pozostawia wiele do życzenia.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper