PS Plus na luty krytykowane. Gra Gearbox Software wywołała spore zamieszanie

Polska
7459V
PS Plus i Tiny Tina's
Wojciech Gruszczyk | 27.01, 08:06

Sony ujawniło ofertę PS Plus na luty i zestawienie zbiera bardzo mieszane opinie. Część fanów chętnie zagra w UFC 4, ale nie brakuje negatywnych opinii związanych z Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure. Niektórzy gracze mylnie uważają, że Sony zapewni zainteresowanym nadchodzącą produkcję Gearbox Software.

Wczoraj poznaliśmy trzy produkcje, które w następnym tygodniu zostaną zaoferowane klientom PS Plus. Pod wiadomością o udostępnieniu pozycji pojawiło się wiele zróżnicowanych komentarzy, ponieważ część graczy ucieszyło się z powodu Tiny Tina's Wonderlands – najnowsza gra zadebiutuje 25 marca.

„Tiny Tina prosto na PS+? I Sony czuje presję z powodu Game Passa. A to tylko pokazuje, że kiedy Xbox i Sony idą łeb w łeb, wszyscy wygrywamy.

Sony jednak nie zdecydowało się wrzucić do oferty pełnej, nowej gry, a Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure – to samodzielne DLC do Borderlands 2, które w zasadzie będzie ciekawym wstępem do kolejnej pozycji Gearbox Software.

„Ta Tiny Tina Adventure nie jest nową grą. Zwłaszcza, że tytuł "One Shot Adventure" jest trochę dziwne. To prawdopodobnie jak Godfall Challenger Edition z twistem. Nowa gra Tina Tina nazywa się po prostu Wonderlands. To jest DLC BL2”.

„O to chodzi, to nawet nie jest pełna gra, to DLC. Byłoby lepiej ponownie zaoferować The Handsome Collection, który zawierało Borderlands The Pre-sequel, Borderlands 2 i wszystkie DLC z obu gier”.

„To prawdopodobnie jeden z najgorszych jak dotąd miesięcy ps + lmao, co Ty sobie myślisz Playstation”

Problemem okazuje się również fakt, że rozszerzenie zostało tak naprawdę zaoferowane w ramach oferty, która trafiła do graczy w 2019 roku.

„To jest kiepski zestaw. Dałeś nam już DLC Tiny Tina w ramach kolekcji Handsome w 2019 roku”.

„Więc pozwólcie mi to wyjaśnić: dwa miesiące temu było Godfall DEMO, a w tym miesiącu samodzielne DLC do Borderlands 2, które było już częścią Borderlands: Handsome Edition w PS Plus w czerwcu 2019 r., prawda?”

Gry z PlayStation Plus trafią do graczy w przyszłym tygodniu, ale pamiętajcie, że macie jeszcze kilka dni na pobranie tytułów z PS Plus na styczeń. W tym wypadku zagracie w między innymi DiRT 5.

Źródło: PlayStation

Komentarze (147)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych