Call of Duty Warzone 2 ma trafić już tylko na PS5, XSX|S i PC. Twórcy wykorzystają moc nowych urządzeń

Plotka
1441V
Call of Duty Warzone 2
Wojciech Gruszczyk | 26.01, 14:04

Już w przyszłym roku mamy zagrać w nową odsłonę Battle Royale od zespołów Activision. Jeśli plotki zostaną potwierdzone, to Call of Duty Warzone 2 zadebiutuje już tylko na najnowszych urządzeniach Sony oraz Microsoftu.

Z samego rana informowaliśmy o współpracy Sony z Activision, na mocy której trzy kolejne odsłony serii Call of Duty na pewno zadebiutują na konsolach PlayStation. Nie wiemy, jak będzie wyglądać przyszłość, ale pojawiły się kolejne przecieki dotyczące Call of Duty Warzone 2.

Pierwszy raz o grze wspomniał Jason Schreier, który potwierdził, że produkcja ma zadebiutować w przyszłym roku. Z jego słowami zgadza się Tom Henderson, którego zdaniem produkcja zmierza już wyłącznie na PlayStation 5, Xboksy Series X|S i PC:

„Warzone 2 to dosłownie... Warzone 2.

Tylko obecna generacja i PC... Brak integracji ze wcześniejszymi broniami itp.

Zupełnie nowa gra na lepszy sprzęt”.

Jeśli jego słowa zostaną potwierdzone, to bardzo możliwe, że przyszłoroczne Call of Duty będzie pierwszą, w pełni next-genową odsłoną. W 2022 roku tytuł Activision ma trafić jeszcze na PlayStation 4 i Xboksa One, ale najwidoczniej deweloperzy rozwijający gry na przyszły rok mogą skupić się wyłącznie na jednej generacji

Tom Henderson wspomniał w kolejnej wiadomości, że Call of Duty 2023 i Call of Duty: Warzone 2 mają być tworzone tylko na PlayStation 5, Xboksy Series X|S i PC.

Źródło: eurogamer

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych