Gord na klimatycznym zwiastunie. Twórcy potwierdzają opracowanie fabularnego trybu

News
844V
GORD art
Wojciech Gruszczyk | 26.01, 14:53

Strategia przeładowana słowiańskim folklorem znalazła wydawcę. Za Gord będzie odpowiadać Team17 i z tej okazji możemy sprawdzić nowy zwiastun gry. Twórcy potwierdzają opracowanie fabularnej kampanii, która może zaciekawić wielu graczy.

O Gord pisaliśmy pierwszy raz w zeszłym roku – jest to przygodowa gra strategiczna w klimatach dark fantasy oparta na słowiańskim folklorze. Twórcy już w zeszłym roku potrafili zaintrygować swoją propozycją i najwidoczniej wszystko zmierza w odpowiednim kierunku, ponieważ deweloperzy opracowali nowy zwiastun.

Materiał ujawnia, że gra otrzyma tryb fabularny, a Team17 wrzuci pozycję na rynek – jest to doświadczony wydawca, który powinien w dobry sposób zaopiekować się polską pozycją. Deweloperzy jednak nadal nie są gotowi na przedstawienie ostatecznej daty premiery propozycji.

Gord ma łączyć elementy city-buildera z elementami survivalu, a samo tworzenie kolejnych osad nie będzie podobno łatwe. Gracze w tym wypadku zmierzą się z innymi plemionami oraz licznymi potworami.

Za Gord odpowiada studio Covenant – zespół jest prowadzony przez Stana Justa, byłego producenta Wiedźmina 3. Twórcy skupiają się na rozgrywce single-player.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych