Broken Ranks debiutuje. Śliczne RPG od polskiego studia udostępnione za darmo

News
8743V
Broken Ranks
Bartosz Dawidowski | 26.01, 13:54

W czerwcu 2021 roku mogliśmy brać udział w testach Broken Ranks. Minęło kilka miesięcy, w trakcie których autorzy rozprawiali się z błędami. Polski, sieciowy roleplay jest już dostępny dla wszystkich graczy.

Broken Ranks to MMORPG stworzone przez polski zespół Whitemoon Games. Produkcja bazuje na mechanizmach gameplayowych znanych z The Pride of Taern, przeglądarkowego MMO wyposażonego w turowy system walki (tytuł działa po dziś dzień i jest dostępny tutaj).

Szerokiej premierze Broken Ranks, które również - tak jak Pride of Taern - bazuje na turowym systemie walki - towarzyszy efektowny zwiastun, który czeka na was poniżej. Deweloperzy ze studia Whitemoon Games chwalą się nie tylko znaczny upiększeniem strony wizualnej The Pride of Taern, ale również wprowadzeniem do gameplayu szeregu usprawnień i poprawek. Tytuł ma być przede wszystkim bardziej przystępny dla początkujących i zapewniać lepszy balans bitewny.

Broken Ranks udostępniane jest na PC za darmo. By zagrać w polskiego roleplaya należy pobrać klienta produkcji z oficjalnej strony. Wkrótce tytuł ma zostać udostępniony również na innych platformach - na smartfonach (iOS, Android) oraz na macOS. Wiadomo, że gra dystrybuowana jest w formule free-to-play. Szczegóły na temat tego, jaki system monetyzacji przyjęli autorzy gry, czekają na was tutaj.

Link do pobrania Broken Ranks (PC)

Źródło: https://brokenranks.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych