Netflix Gry z nową propozycją. Gracze sprawdzą dungeon crawlera

News
1152V
Netflix Gry
Iza Łęcka | 26.01, 12:30

W listopadzie minionego roku streamingowy gigant oficjalnie wystartował z usługą Netflix Gry. Od tego czasu subskrybenci platformy mogli już sprawdzić kilka mniejszych tytułów – w lutym do rozwijającej się biblioteki zostanie dodana kolejna produkcja.

Netflix systematycznie rozszerza zasięg swojego działania. Strategia dotarcia do coraz większej liczby odbiorców zdaje się przynosić zamierzone efekty – w końcu liczba użytkowników serwisu z kwartału na kwartał rośnie, a zwiększające się zyski zachęcają do kolejnych inwestycji. Nikogo już nie dziwi przeznaczanie setek milionów dolarów na filmy z głośnymi nazwiskami, jednakże plany giganta SVOD wydają się być znacznie okazalsze i nie omijają sfery gier. Już w zeszłym tygodniu informowaliśmy o obiecującej zapowiedzi włodarzy platformy. Reed Hestings, CEO spółki, stwierdził, że Netflix Gry może stać się „absolutnie najlepszą usługą w swojej kategorii”. Możemy więc oczekiwać kolejnych ogłoszeń dotyczących rozwijanej opcji – w lutym na graczy czeka niespodzianka.

Netflix Gry w lutym doczekał się nowej propozycji. Jak dotąd portfolio opcji nie jest zbyt rozbudowane, jednakże po raz pierwszy gra znalazła się na liście produkcji debiutujących w danym miesiącu – nowością lutego będzie Dungeon Dwarves. 

Pozycja mobilna, która będzie dostępna zarówno na sprzętach z systemem Android, jak i iOS, należy go gatunku dungeon crawler. Po wkroczeniu w zawiłe lochy, zadaniem śmiałków będzie ubijanie kolejnych potworów i zbieranie nowych przedmiotów, które okażą się niezwykle cenne w rozwijaniu umiejętności oraz broni wojownika. Jak dotąd nie poznaliśmy pełnej daty premiery tytułu.

Sprawdźcie listę filmów, seriali, dokumentów i animacji, które zostaną udostępnione na Netflixie w lutym.

Dungeon Dwarves

Źródło: Netflix - informacja prasowa

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych