Dead by Daylight świętuje Chiński Nowy Rok. Wydarzenie Lurking Stripes i stroje z baśni braci Grimm

News
645V
Dead by Daylight
Bartosz Dawidowski | 26.01, 13:15

Fani Dead by Daylight doczekali się kolejnych nowości. Twórcy multiplayerowa produkcji nawiązują do tradycyjnych baśni i legend w nowym dodatku.

DLC nazwane "Modern Tales" nawiązuje do tradycyjnych opowieści-baśni, m.in. do "Czerwonego Kapturka" braci Grimm (w taki strój może wskoczyć Feng Min). W rozszerzeniu otrzymujemy również strój The Huntress, inspirowany ludową postacią Baby Jagi. Do dyspozycji mamy też wdzianko Gretel ("Jaś i Małgosia") dla Meg.

Dodatek dostępny jest do kupienia w sklepie Dead by Daylight. To jednak nie koniec wieści dotyczących tej wciąż popularnej, sieciowej produkcji. Do 8 lutego w świecie Dead by Daylight funkcjonuje wydarzenie Lurking Stripes, odpalone z okazji Chińskiego Nowego Roku. Możemy w jego trakcie odblokować nowe kosmetyczne przedmioty i ozdoby dla postaci. Deweloperzy zachęcają do codziennego logowania się na serwerach produkcji, tak by odblokować wszystkie atrakcje.

Poniżej czeka na was zwiastun DLC Modern Tales oraz wydarzenia Lurking Stripes, które aktywne będzie aż do 8 lutego.

Źródło: https://twinfinite.net/2022/01/dead-by-daylight-puts-a-modern-spin-on-classic-fairytale-icons-with-new-outfits-available-now/

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych