Gran Turismo 7 zostanie opóźniony? Sony i twórcy podobno przełożyli ważny pokaz gry

Plotka
2461V
Gran Turismo 7
Mateusz Wróbel | 25.01, 20:40

Tom Henderson, znany i szanowany insider, oznajmił, że Gran Turismo 7 może doczekać się niespodziewanego opóźnienia.

Gran Turismo 7 zostało już w przeszłości przeniesione na pierwszą połowę 2022 roku z powodu ograniczeń spowodowanych pandemią. Jak się jednak okazuje, marcowa premiera również jest prawdopodobnie zagrożona, a wszystko jest spowodowane rzekomym opóźnieniem wydarzenia, na którym wyścigówka od Sony miała zostać szerzej przedstawiona dziennikarzom.

Wiadomość tę wypuścił w świat Tom Henderson, który jest znany z publikowania ważnych, bardzo często prawdziwych informacjach ze świata gier wideo. Otrzymał on prawdopodobnie informacje od zaprzyjaźnionych z nim dziennikarzy, że ci nie wzięli udziału w pokazie, który miał odbyć się dokładnie dzisiaj. Co więcej, insider jest zdania, że twórcy nie podali nowego terminu eventu.

Wydarzenie Gran Turismo 7 dla prasy, które miało się odbyć 25 stycznia, zostało opóźnione bez wyjaśnienia przez Sony, a nowa data eventu nie została podana.

Trochę to niepokojące, bo gra ma się ukazać 4 marca.

Jak podaje dodatkowo portal PlayStationLifeStyle, decyzja o odwołaniu wydarzenia zapadła wręcz w ostatniej chwili, a nowy termin pokazu ma zostać podany już niebawem. Być może Sony chce skupić się obecnie wyłącznie na promocji Horizon Forbidden West, który dzisiaj doczekał się pierwszego previewu, a dopiero potem zająć się Gran Turismo 7?

Źródło: Comic Book

Komentarze (152)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych