Stranger of Paradise Final Fantasy Origin na ostatecznym zwiastunie. Square Enix zachęca do produkcji

News
1098V
Stranger of Paradise Final Fantasy Origin
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 08:06

Jedną z najciekawszych gier najbliższych miesięcy jest Stranger of Paradise Final Fantasy Origin. Tytuł Square Enix został zaprezentowany na kolejnym materiale i tym razem wydawca zdecydował się na bardzo długi zwiastun.

Świat Final Fantasy został rozbudowany o wiele ciekawych produkcji, ale entuzjaści wymagających pozycji z ekscytacją powinni przyglądać się Stranger of Paradise Final Fantasy Origin. Nie możemy w tym wypadku mówić o wybitnej oprawie, jednak Team Ninja podkręciło rozgrywkę rozbudowując uniwersum Square Enix o zupełnie nowe doświadczenie.

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin zostało zaprezentowane na długim materiale, który jednak nie skupia się na poszczególnych systemach, a w zasadzie nadal trudno powiedzieć, czego tak naprawdę możemy oczekiwać po produkcji Japończyków.

Możemy mieć pewność, że Stranger of Paradise Final Fantasy Origin zostanie jeszcze pokazany na kilku fragmentach rozgrywki, ponieważ Square Enix powinno wytłumaczyć graczom mechaniki i przygotować ich na konkretny gameplay

Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że koncepcja połączenia Final Fantasy z NiOh wydaje się kusząca i pewnie część fanów obu IP wyczekuje na opowieść. Team Ninja w ostatnim czasie nie zawodzi, a Stranger of Paradise Final Fantasy Origin powinno zaproponować zainteresowanym nie tylko wymagającą walkę, ale również ciekawą historię.

Czekacie na Stranger of Paradise Final Fantasy Origin? Sprawdźcie nasze wstępne wrażenia.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych