Gears of War lub Fable otrzymają wielką kolekcję na miarę Halo? Microsoft ma szykować niespodziankę

Plotka
1218V
Gears teaser
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 09:50

Microsoft ma pracować nad kolejnym zestawem, który będzie świetnym podsumowaniem znanej serii. Na rynek ma trafić pakiet podobny do Halo: The Master Chief Collection i najwidoczniej będzie on związany z inną marką amerykańskiego giganta.

Halo: The Master Chief Collection zadebiutowało z wielkimi problemami, ale deweloperzy poradzili sobie z błędami, dopracowali gry i w ostateczności fani mogą zapoznać się z pełnym pakietem historii, który dzięki wstecznej kompatybilności jest dostępny także na najnowszych urządzeniach Microsoftu.

Informacje na temat nowej kolekcji zdradził Shepshal Nick (współwłaściciel XboxEra), który podczas ostatniego podcastu wspomniał, że otrzymał wiadomość na temat nowego zestawu. Dziennikarz nie chciał aktualnie zdradzić konkretów, ale podczas rozmowy spekulował na temat opracowania kolekcji z serii Gears of War lub Fable. Pojawiła się nawet sugestia dotycząca katalogu gier Bethesdy.

Shepshal Nick dodał również ważny szczegół – prace nad pakietem już trwają i kolekcja może zadebiutować w aktualnym lub następnym roku.

Microsoft może w prosty sposób wykorzystać wcześniej stworzone remastery serii Gears of War i wrzucić opowieści do jednego katalogu, by zaoferować społeczności HUB do wszystkich map, trybów oraz całej rozgrywki sieciowej. Byłoby to na pewno dobre podsumowanie wydarzeń przed potencjalnym Gears 6.

Redakcja PureXbox wspomniała, że twórcy Gearsów rozpoczęli 2022 rok od klimatycznej grafiki, która przez część graczy została odebrana jako teaser czegoś nowego.

Źródło: purexbox

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych