Wiedźmin 3 x Netflix. Henry Cavill w grze CD Projekt RED dzięki pracy fana

News
2543V
Wiedźmin 3 x Netflix
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 15:05

CD Projekt RED wciąż nie wydał obiecanej aktualizacji, która miała zapewnić pewne elementy z „Wiedźmina” od Netflix w Wiedźminie 3: Dziki Gon. Sytuację naprawił jeden z fanów – gracze na PC mogą pobrać modyfikację, by wcielić się w Henry'ego Cavilla.

Na zakończenie WitcherConu otrzymaliśmy ekscytującą zapowiedź dotyczącą nowej zawartości do Wiedźmina 3 Dziki Gon. Twórcy z CD Projekt RED informowali o nowościach, które miały w pewien sposób połączyć produkcję z serialem platformy Netflix.

Pod koniec ubiegłego roku streamingowy gigant wydał drugi sezon „Wiedźmina”, ale CD Projekt RED nie zdecydował się na opublikowanie next-genowej aktualizacji do Dzikiego Gonu, a ponadto od czasu wspomnianego wydarzenia nie słyszeliśmy o obiecanym DLC.

Sytuację naprawił WitcherSeb – twórca modyfikacji w zeszłym roku wrzucił mod, który zmieniał twarz Geralta, Ciri oraz Yennefer, by w tytule CD Projekt RED pojawili się Henry Cavill, Freya Allan oraz Anya Chalotra, a teraz opracował kolejne pliki.

Najnowsza modyfikacja sprawia, że gracze mogą także wskoczyć w stroje Geralta z „Wiedźmina” od Netflix. Autor zmienił pancerz, ale także zadbał o takie detale, jak odpowiednia koszula głównego bohatera. 

Możemy podejrzewać, że właśnie takie atrakcje chce zapewnić graczom CD Projekt RED, ale studio wciąż nie wydało oczekiwanej aktualizacji.

Wiedźmin 3 x Netflix. Henry Cavill w grze CD Projekt RED dzięki pracy fana

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper