PS Plus na luty z wielkim hitem? Gracze oczekują znanej produkcji

Plotka
17194V
PS Plus
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 11:56

Sony może ponownie zaskoczyć klientów oferując w PS Plus bardzo ciekawą produkcję. Gracze oczekują w zasadzie kolekcji, która debiutuje wraz z publikacją oferty. Bardzo możliwe, że zainteresowani otrzymają pakiet od Deck Nine i DONTNOD Entertainment.

Sony w najbliższych dniach powinno ujawnić zestawienie gier z PS Plus na luty, ponieważ produkcje mają trafić do klientów w przyszłym tygodniu. Akurat zmiana wypada 1 lutego, więc jeśli nic się nie wydarzy, to produkcje zostaną zaprezentowane w środę.

Sytuacja jest jednak ciekawa, ponieważ 1 lutego debiutuje Life Is Strange: Remastered  – Sony chce gwarantować „nowości” w ramach PlayStation Plus i od kilku miesięcy systematycznie w ofercie lądują gry, które akurat trafiają na rynek.

W ostatnim czasie między innymi Fall Guys, Oddworld: Abe's Exodus, Hell Let Loose i Deep Rock Galactic debiutowały w PS Plus i gracze mogli łatwo zgadnąć, które pozycje zostaną wrzucone do oferty. To właśnie z tego powodu część zainteresowanych uważa, że Life Is Strange: Remastered będzie dostępny w ramach PS Plus. 

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, jednak odświeżone Life is Strange i Life is Strange: Before the Storm pewnie trafiłyby w gust graczy, którzy wciąż nie mieli okazji zapoznać się z tymi przygodami. Szczególnie pierwsza odsłona serii cieszyła się w swoim czasie wielkim zainteresowaniem.

Źródło: gamingbible

Komentarze (103)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych