PS VR nie powiedziało ostatniego słowa. Sony promuje gry z PS5 i PS4

News
1127V
PSVR Sony - PlayStation
Wojciech Gruszczyk | 21.01, 18:29

Sony na początku roku przedstawiło konkretne informacje o PS VR2, ale gogle wciąż nie zostały zaprezentowane. Japończycy jednak nie zapominają o już wydanym sprzęcie i dzisiaj możemy sprawdzić nowy zwiastun skupiający się na grach z PS5 i PS4.

Sony małymi krokami przybliża graczom nową generację PlayStation VR, jednak nadal oficjalnie nie wiemy, kiedy zobaczymy PS VR2. Według plotek urządzenie zostanie pokazane w połowie 2022 roku, a zadebiutuje pod koniec roku.

Japoński producent postanowił przypomnieć graczom o kilku świetnych tytułach z PlayStation VR – Arashi: Castles of Sin, After the Fall, Fracked, Puzzling Places, Song in the Smoke, Puzzle Bobble 3D: Vacation Odyssey, Wanderer, Zenith oraz Moss Book 2.

Sony podkreśla, że na PlayStation 5 i PlayStation 4 znajdziemy już ponad 500 tytułów dla wirtualnej rzeczywistości. Możemy mieć tylko nadzieję, że PS VR2 będzie w pełni wstecznie kompatybilne, ponieważ w tej sytuacji gracze otrzymają dostęp do wielu świetnych pozycji. Nowy sprzęt może nawet poprawić doświadczenie graczy.

PS VR zadebiutowało na rynku w październiku 2016 roku, ale warto pamiętać, że sprzęt od premiery nie charakteryzował się wybitną specyfikacją.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych