Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na premierowym zwiastunie. Sony zachęca do przygody

News
2062V
Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodzei
Wojciech Gruszczyk | 21.01, 16:16

Sony zaprasza graczy na wielkie przygody. Już dzisiaj możemy zapoznać się z premierowym zwiastunem Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, który przygotowuje graczy na premierę kolejnej gry na PS5. Pakiet będzie aktualnie dostępny wyłącznie na najmocniejszej konsoli Sony.

28 stycznia zadebiutuje Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei i na początku usprawnione części serii Uncharted będą dostępne wyłącznie na PS5. Sony wciąż nie potwierdziło, kiedy dokładnie historie trafią na komputery osobiste, ale możemy podejrzewać, że w następnych dniach poznamy wszystkie szczegóły. Ważne w tym wypadku jest jedno – by port oferował najwyższą jakość. Już God of War potwierdził, że zespoły Sony mogą znakomicie dopracować swoje przygody.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei trafi na PS5 z ulepszeniami – gracze mają liczyć na ładniejszą grafikę oraz usprawnienia w rozgrywce. Sony przypomina również o opcji zaktualizowania pozycji z PlayStation 4 na PlayStation 5 oraz możliwości otrzymania darmowego biletu do kina na „Uncharted”. Następne dni dla fanów Nathana Drake'a będą niezwykle ekscytujące.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei to kolejna duża premiera Sony na początek 2022 roku – gracze mogą już szykować się na Horizon Forbidden West oraz Gran Turismo 7. Japończycy zadbali, by fani w pierwszych miesiącach roku nie mogli narzekać na nudę.

Źródło: Blog Playstation

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych