Elden Ring z pełnym pokazem czarów. From Software zadbało o widowiskowe zdolności

News
3191V
Elden Ring gameplay
Wojciech Gruszczyk | 21.01, 14:22

Najnowsze materiały z Elden Ring pokazują potęgę czarów, które będziemy wykorzystywać podczas walki z potężnymi przeciwnikami. From Software nie zawiodło i przygotowało szereg ciekawych animacji.

Gracze coraz śmielej sprawdzają kolejne elementy Elden Ring. From Software wciąż nie udostępniło gry, ale zainteresowani wykorzystują złamane zabezpieczenia PS4, by odkrywać kolejne fragmenty pozycji Japończyków. W ostatnim czasie mogliśmy sprawdzić nowych przeciwników oraz wcześniej nieprezentowane lokacje, a tym razem zadbano o widowiskowy pokaz czarów.

Na pierwszym materiale zobaczycie ujęcia z różnych mocy – w grze nie zabraknie czarów związanych z przywołaniem wielkich mieczy, ognistych ataków, śmiałkowie stworzą pioruny lub rzucą w stronę oponentów potężnymi bańkami. Muszę przyznać, że niektóre wyglądają naprawdę widowiskowo, więc możemy liczyć na wiele ciekawych pojedynków PVP.

Elden Ring trafi na rynek za 35 dni, więc deweloperzy pewnie skuszą się jeszcze na kilka oficjalnych materiałów, ale jak widać From Software oraz Bandai Namco nie walczą już z przeciekami – jest ich po prostu zbyt dużo.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych