Sony zachęca do 3. sezonu Servant i przypomina o promocji. Apple TV+ jest nadal dostępne za darmo

Filmy i seriale
1424V
Servant
Iza Łęcka | 21.01, 12:18

Współpraca Sony i Apple trwa w najlepsze, a gracze korzystający z PlayStation 5 powinni pamiętać o trwającej akcji promującej streamingową usługę Apple TV+. Z okazji dzisiejszej premiery 3. sezonu serialu „Servant” możemy spojrzeć na klimatyczny materiał.

Platforma SVOD Apple nie może poszczycić się zbyt rozbudowaną biblioteką na poziomie katalogu Netflixa, jednakże wiele filmów i seriali przygotowanych na zlecenie korporacji odznacza się bardzo dobrą jakością. Do czołówki produkcji na pewno warto zaliczyć „Teda Lasso”, „For all Mankind” czy „Mythic Quest” przedstawiające losy zespołu deweloperskiego. Nie powinniśmy także zapominać o „Servant”, czyli propozycji, która swego czasu zebrała 85% poleceń krytyków serwisu Rotten Tomatoes. Seria tworzona przez równie znakomitego co nieprzewidywalnego M. Nighta Shyamalana – reżysera i scenarzystę takich tytułów jak „Szósty zmysł”, „Niezniszczalny”, „Znaki”, „Osada”, „Split, „Glass” i „Old” – doczekała się trzeciego sezonu.

Serial opowiada historię pary z Filadelfii, która za sprawą niewyobrażalnej tragedii musi zmierzyć się z kryzysem w ich relacji – rozłam w małżeństwie prowadzi do kolejnych niewytłumaczalnych zdarzeń. Niewątpliwymi atutami pozycji jest intrygująca, niepokojąca fabuła, znakomita praca kamery i nietuzinkowe dialogi.

Promocją „Servant” zajmuje się również Sony. Użytkownicy PS5 nadal mogą skorzystać z bardzo ciekawej inicjatywy i oglądać Apple TV+ przez sześć miesięcy za darmo. Jest to bardzo dobra opcja dla widzów, którzy mają trochę wolnego czasu – promocja trwa do 22 lipca 2022 roku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych