The Settlers na pierwszej rozgrywce. Gameplay w 4K pokazuje nową produkcję Ubisoftu

News
1612V
The Settlers gameplay
Wojciech Gruszczyk | 20.01, 20:20

Pierwsi gracze rozpoczęli już testowanie The Settlers. Gameplay pozwala sprawdzić zupełnie nową propozycję, która została znacząco odświeżona przez deweloperów Ubisoftu. Zobaczcie rozgrywkę i przygotowujcie się na wielką premierę.

17 marca 2022 roku odbędzie się premiera pełnego rebootu marki The Settlers. Twórcy zdecydowali się na znaczące odświeżenie rozgrywki, co jest negatywnie odbierane przez wielu graczy, ponieważ tytuł w wielu miejscach przypomina współczesne strategie. Mogliśmy się tego oczywiście spodziewać, ponieważ deweloperzy podążyli za współczesnymi trendami.

Czy to może się udać? Zobaczcie opublikowany gameplay, który pokazuje między innymi budowanie na heksagonalnych polach czy też kilka pojedynków. Gracze będą musieli pamiętać o wyznaczaniu dróg, by osadnicy mogli bez problemu wykonywać swoją pracę.

Szczerze mówiąc jestem ciekaw, jak wypadnie w The Settlers kampania fabularna, bo choć w wielu strategiach preferuję rozgrywkę PVP, to jednak w przypadku tej serii wolę rywalizację z SI.

Zamierzacie grać w najnowszą pozycję Ubisoftu? The Settlers powraca po wielu latach i mam szczerą nadzieję, że nadciągający tytuł nie sprawi, że seria trafi do szuflady.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych