Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2014 13:26
Rebellion demaskuje największą tajemnicę nazistów i Hitlera
1020V

Rebellion demaskuje największą tajemnicę nazistów i Hitlera

Jeśli zamówiliście Sniper Elite III: Afrika przed premierą to pewnie zostaliście obdarowani DLC, w którym Karl Fairburne może ponownie zmierzyć się z Adolfem Hitlerem. Jak się okazuje twórcy postanowili podejść do tematu profesjonalnie i w tej sytuacji niespełniony malarz ma tylko jedno jądro... Jak do tego realizmu podchodzą gracze? Celują. 

Tego nie nauczą Was książki do historii, ale Adolf Hitler jeszcze jako kapral podczas bitwy nad Sommą został ciężko ranny. Stracił wtedy jedno jądro, jednak opinia publiczna dowiedziała się o tym wiele lat po wojnie.

Tę informację wykorzystali autorzy Sniper Elite III: Afrika i z tego powodu gracze mogą ustrzelić resztę męskości Führera. Jak zobaczycie poniżej – zabawa jest całkiem niezła... 

Myślę, że taki "smaczek" jest naprawdę ciekawy – nie dość, że możemy dowiedzieć się czegoś interesującego, to dodatkowo mamy ważną i trudną misję do wykonania! Rebellion wpadł na dobry pomysł z tym dodatkiem! ;)

Dla przypomnienia naszą recenzję Sniper Elite III: Afrika znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme oraz tutaj. Miesięcznik możecie nabyć:
  • drogą tradycyjną (kioski, salony prasowe, Empik)
  • poprzez nasz sklepik - bezpłatna wysyłka!
  • w formie e-wydania dostępnego na platformach e-Kiosk i eGazety.pl (cena 8 zł)

Źródło

Tagi: 505 Games adolf hitler dlc Rebellion sniper elite III: afrika Techland