The Walking Dead powraca. Zwiastun zapowiada ekscytujące wątki z 11 sezonu

Kącik Filmowy
4623V
The Walking Dead - 11 sezon B
Wojciech Gruszczyk | 19.01, 20:07

AMC szykuje widzów na wielki powrót „The Walking Dead”. Stacja opublikowała zwiastun drugiej części 11 sezonu i materiał zapowiada kilka ekscytujących wątków. Już wkrótce będziemy świadkami wielkiego zakończenia całej serii.

AMC potwierdziło już chęć zakończenia „The Walking Dead”, ale przed widzami jeszcze sporo atrakcji. 20 lutego odbędzie się premiera pierwszego odcinka sezonu 11B, a dopiero jesienią odbędzie się debiut 11C, dzięki któremu stacja zaprezentuje ostatnie epizody całej serii.

Na co możemy liczyć już pod koniec przyszłego miesiąca? Istotną rolę w nadciągającej przygodzie odegra Wspólnota. Jak wiadomo jest to bardzo liczna społeczność, która posiada własną armię i stanie na drodze głównych bohaterów serii.

Wszystko zmierza w jednym kierunku, ale musimy pamiętać, że AMC nie zrezygnuje z całego uniwersum, ponieważ już teraz trwają prace nad innymi spin-offami, które między innymi przedstawią nowe losy Daryla, a dodatkowo zobaczymy filmy.

Oglądacie jeszcze „The Walking Dead”? Ja od dawna planuje powrót, ale muszę znaleźć sporo wolnego, by nadrobić ostatnie epizody.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych