Pokémon Legends: Arceus wyciekło. Nintendo walczy z przeciekami – uważajcie na spoilery

Gry
1415V
Pokémon Legends Arceus
Wojciech Gruszczyk | 19.01.2022, 18:55

Fani serii Pokemon muszą z rozwagą przeglądać witryny. Nintendo walczy z przeciekami Pokémon Legends: Arceus, w których pojawiają się konkrety dotyczące nowych Pokemonów, informacje związane z fabułą oraz nawet materiały z gry.

Nintendo szykuje się na rok pełen ekskluzywnych premier i pierwszą produkcją przygotowaną dla posiadaczy Nintendo Switchów jest Pokémon Legends: Arceus. Tytuł trafi na rynek pod koniec stycznia, ale już teraz część graczy otrzymało pozycję i zaczęło przedstawiać bardzo konkretne szczegóły dotyczące gry.

Japoński wydawca i producent Nintendo Switcha walczy z przeciekami usuwając materiały, jednak jak to zazwyczaj bywa – łatwo można wpaść na przykładowo zdjęcia pokazujące wcześniej nieujawnione Pokemony. Sytuacja jest trudna, ponieważ jest to zupełnie nowa odsłona serii i dotychczas nie otrzymaliśmy wielu szczegółów dotyczących między innymi fabuły.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że Pokémon Legends: Arceus trafił do graczy dzięki jednej z aukcji na eBayu – zainteresowani zapłacili po 75 dolarów za wcześniejszy dostęp do gry.

Warto przypomnieć, że Nintendo i The Pokemon Company walczą ze wszystkimi przeciekami – w zeszłym roku dwie osoby, które przed premierą publikowały materiały z Pokémon Sword/Shield, otrzymały kary w wysokości 150 tysięcy dolarów.

Źródło: Eurogamer

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper