5 gier za darmo dla klientów Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold. Gracze mogą skorzystać z ofert

Promocje gier
5600V
Xbox Elite Kontroller
Wojciech Gruszczyk | 19.01, 15:55

Microsoft proponuje graczom 5 nowych produkcji, które mogą pobrać klienci Xbox Live Gold oraz zarazem Xbox Game Pass Ultimate. Zainteresowani zapoznają się z między innymi Dark Void czy też Metal Slug 3.

Wczoraj poznaliśmy ofertę Xbox Game Pass na pozostałe dni stycznia, ale gracze nie mogą zapomnieć o drugiej propozycji. Xbox Live Gold oferuje graczom zróżnicowane produkcje i ponownie możemy wykorzystać zmianę regionu, by zapoznać się z dodatkowymi tytułami. Użytkownicy bez problemu dorzucą tytuły do biblioteki za pomocą przeglądarki.

Teraz zainteresowani przeskakując na między innymi koreańską, niemiecką czy też brazylijską stronę Microsoftu mogą zapoznać się z naprawdę ciekawymi tytułami:

Jest to zróżnicowany zestaw, który powinien zainteresować wielu graczy. Nie możemy tutaj mówić o wielkich hitach z segmentu AAA, jednak klienci Microsoftu wrzucą do biblioteki kolejne pozycje.

Jest to dobry sposób na budowanie cyfrowego zestawu produkcji, bo nigdy nie wiecie, kiedy akurat będziecie chcieli sprawdzić swoje umiejętności w klasycznym Metal Slug 3 lub wybuchowym Splosion Man.

Źródło: ŁowcyGier

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych