Microsoft i Activision Blizzard to dopiero początek? Gary Whitta zwiastuje jeszcze większą bombę

Plotka
4736V
Gracz - gaming
Wojciech Gruszczyk | 18.01, 19:33

Microsoft potwierdził dzisiaj wielką transakcję, ale najlepsze podobno dopiero przed nami. Gary Whitta jest pewien, że największa bomba dopiero nadciąga i ma zostać odpalona jeszcze w tym tygodniu.

Blisko 70 mld dolarów ma kosztować przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft i choć nadal nie otrzymaliśmy wszystkich szczegółów dotyczących między innymi gier ekskluzywnych, to nie bez powodu o transakcji mówi dzisiaj cała branża.

To podobno nie jest jednak największa wiadomość, która ma zostać ujawniona w tym tygodniu. Gary Whitta (współtwórca historii z filmu „Rogue One: A Star Wars Story” i takich gier jak „Forspoken”, „The Walking Dead: The Game”, „The Walking Dead: 400 Days”, „The Walking Dead: The Final Season”) jest pewien, że najlepsze dopiero przed nami:

„Jeśli myślałeś, że Xbox/Activision było największą gamingową wiadomością dnia/tygodnia, to poczekaj”.

Co może być większe od transakcji za prawie 70 mld dolarów? Oczywiście deal na dobre 100 mld dolarów, ale tak szczerze trudno sobie wyobrazić, by ktokolwiek mógł w tym tygodniu przedstawić większą bombę.

Choć może Sony dojdzie do głosu i w końcu opowie więcej na temat współpracy ze Square Enix? To na pewno byłoby ciekawe biorąc pod uwagę, jak wygląda relacja japońskich korporacji.

Źródło: Twitter: garywhitta

Komentarze (175)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych