Elden Ring na kolejnej rozgrywce! Gameplay pokazuje tajemnicze potwory i nowe lokacje

News
2039V
Elden Ring - From Software
Wojciech Gruszczyk | 18.01, 17:22

From Software i Bandai Namco nie walczą z kolejnymi przeciekami z Elden Ring, więc możemy sprawdzić ujęcia z gry, które pokazują nowe potwory. Gra Japończyków zachwyca atmosferą oraz unikalnym światem.

Elden Ring zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu, ale From Software oraz Bandai Namco nadal nie udostępniły gry dziennikarzom oraz streamerom. Produkcja jest jednak dostępna za sprawą złamania zabezpieczeń PS4 i z tego powodu kolejny raz możemy sprawdzić nowe materiały z gry.

Na udostępnionych fragmentach zobaczycie wcześniej nieprezentowane, tajemnicze bestie – zazwyczaj rywale nie atakują gracza, ponieważ tak naprawdę on nie powinien znajdować się w tym miejscu. Sympatycy pozycji From Software wykorzystują błąd Sony, by dostać się do wcześniej niedostępnych lokacji.

Ekscytująco na pewno zapowiadają się „ruchome” wieże, które pokazują kunszt projektantów From Software. W Elden Ring trafimy do wielu zachwycających miejscówek i bez wątpienia to właśnie dla samego świata warto będzie zapoznać się z przygodą.

Zamierzacie od dnia premiery grać w Elden Ring? Poznajcie nasze wstępne wrażenia.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych