Okładka Rise of the Tomb Raider w wizji projektanta postaci z Nier: Automata. Lara Croft w japońskim stylu

News
1742V
Nier
Bartosz Dawidowski | 18.01, 14:11

Jeden z najlepszych rysowników i projektantów postaci w branży gier postanowił przedstawić swoją wizję wyglądu Lary Croft. Wszystko z okazji obchodzonego niedawno 25-lecia marki Tomb Raider.

Square Enix poprosiło Akihiko Yoshidę o narysowanie tego, jak wyobraża sobie Larę Croft, gdyby wystepowała w jego wersji Rise of the Tomb Raider. Efekt pracy znanego rysownika, który wsławił się doskonałymi projektami postaci m.in. do Final Fantasy Tactics, Vagrant Story czy Nier: Automata, czekają na was poniżej.

To, co widzicie nazywać można alternatywną wersją okładki Rise of the Tomb Raider. Co ciekawe - grafikę można pobrać w wysokiej rozdzielczości i wydrukowac ją, tak by zastąpić dziełem Yoshidy okładkę gry na półce. Plik można ściągnąć z tego miejsca. Square Enix przygotowało taką atrakcję dla fanów ze względu na obchodzoną w zeszłym roku 25. rocznicę narodzin serii Tomb Raider.

Nier Tomb

Tomb

Źródło: https://tombraider25.square-enix-games.com/en-us/rottr/blog/rottr-boxart/?utm_source=twitter_tombraider&utm_campaign=boxartreimagining:akihikoyoshida_blog_SQEXSOCIAL

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych