Crossfire: Legion na najnowszym zwiastunie. Blackbird Interactive zachęca do Wczesnego Dostępu

News
517V
Crossfire: Legion na najnowszym zwiastunie
Iza Łęcka | 18.01, 13:01

Nadciąga nie lada gratka dla fanów strategii czasu rzeczywistego – już niebawem gracze będą mogli sprawdzić Crossfire: Legion w formie Wczesnego Dostępu na Steam. Twórcy przedstawili również plan rozwoju pozycji.

W czerwcu minionego roku Prime Matter i Smilegate ogłosili prace nad rozbudowaniem uniwersum Crossfire, czego efektem miała być premiera Crossfire: Legion. Tym razem odbiorcy jednak nie zagłębią się w kolejnej odsłonie strzelanki, a będą mieć okazję stanąć do walki o dominację na czele swojej frakcji w nadciągającym RTS-ie. Za projekt odpowiada kanadyjskie studio Blackbird Interactive.

Dla wszystkich czekających na kolejne nowiny na temat pozycji, twórcy mają nowe ogłoszenie - Crossfire: Legion we Wczesnym Dostępie znajdzie się na Steam już wiosną tego roku. Jeżeli mielibyście ochotę dołożyć swoją cegiełkę do procesu produkcji, deweloperzy zachęcają do udziału w testach technicznych. Do dyspozycji oddane zostaną dwie frakcje, Blacklist lub Global Risk, natomiast pojedynki będą odbywać się na zróżnicowanych mapach w trybach 1 vs. 1 lub 3 vs. 3. Zarejestrować można się na platformie Valve.

„Gracze RTSów wiedzą, czego chcą i co powinna zapewnić im współczesna gra. Kto będzie mieć lepszą pewność, że myślimy tak samo? Wszystkim fanom gatunku oferujemy możliwość zaangażowania się w rozwój gry. W ciągu najbliższych miesięcy udostępnimy kilka wspaniałych funkcji i trybów gry. Postaramy się dodać mnóstwo zawartości po wejściu we wcześniejszy dostęp” - powiedział game designer Maurice Grela.

W ciągu najbliższych miesięcy powinniśmy jeszcze nie raz usłyszeć o Crossfire: Legion – studio przedstawiło plan rozwoju pozycji, który możemy prześledzić na poniższej grafice. Pamiętajmy, że w lutym zostanie również udostępniony Crossfire X, który zadebiutuje na Xboksach Series X|S oraz Xboksach One.

Crossfire: Legion - plan rozwoju

 

Źródło: Informacja prasowa Koch Media Poland

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych