PS5 z oficjalnym sprzętem od HORI. Na rynek nadciąga kontroler, arcade stick i kierownica

News
1263V
PS5 z oficjalnym sprzętem od HORI. Na rynek nadciąga kontroler, arcade stick i kierownica
Wojciech Gruszczyk | 17.01, 20:23

HORI to kolejny producent, który zaproponuje graczom oficjalne akcesoria do PS5. Gracze mogą liczyć na między innymi nowy Fighting Stick oraz kolejne wcielenie kontrolera Fighting Commander OCTA. Zobaczcie sprzęt.

W ostatnich tygodniach na rynku pojawiły się pierwsze, oficjalne urządzenia do PS5 od partnerów zewnętrznych. Sony długo wstrzymywało się z wydawaniem licencji, ale właśnie otrzymaliśmy prezentację trzech kolejnych sprzętów.

Gracze mogą liczyć na kolejną wersję Fighting Commander OCTA, czyli pada dla fanów bijatyk, który na przednim panelu posiada tylko jeden analog, ale z drugiej strony gracze mogą skorzystać z aż sześciu przycisków. Producent w tym wypadku zapowiada „najwyższą jakość komponenty”, w tym przyciski Micro Switch”, 8-kierunkowy analog oraz regulowaną czułość d-pada.

Znakomicie zapowiada się Fighting Stick α for PlayStation 5, ponieważ gracze ponownie skorzystają z podzespołów firmy HAYABUSA, ale bez problemu będą mogli otworzyć pokrywę, by zmienić części lub dostosować grafikę. Firma pamiętała o wejściu słuchawkowym.

Na liście urządzeń znajduje się także Racing Wheel APEX, czyli kierownica do PS5 i PS4. Firma zapowiada „pełnowymiarowe” koło i pedały zoptymalizowane do autentycznej rozgrywki. Urządzenie zaoferuje również promień skrętu na poziomie 270 stopni czy też możliwość montażu do różnych powierzchni.

Przedstawiamy HORI Fighting Commander OCTA i Fighting Stick α na PS5. Rewolucyjny sprzęt, który pozwoli Ci osiągnąć mistrzostwo, już wkrótce: bit.ly/3GFr14Q=

Źródło: Twitter: PlayStation

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych