Dying Light 2 z oficjalną listą trofeów. Techland szykuje graczy na wyzwania

News
1864V
Dying Light 2 Wieża
Wojciech Gruszczyk | 17.01, 14:00

Twórcy z Wrocławia przygotowują się na wielką premierę Dying Light 2. Gra zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca, więc już dzisiaj możemy zerknąć na oficjalną listę trofeów. Łowcy osiągnięć zmierzą się z kilkoma ciekawymi wyzwaniami.

Techland ma wielkie plany na wsparcie Dying Light 2 i wśród nadciągających nowości na pewno nie zabraknie cross-playu. Twórcy aktualnie przygotowują się na wielki debiut, ponieważ już na początku przyszłego miesiąca wszyscy gracze otrzymają szansę zapoznania się z tytułem.

Zespół odpowiedzialny za grę udostępnił do bazy danych trofea, więc możemy sprawdzić, jakie atrakcje przygotowali deweloperzy. Wśród brązowych pucharków znajdziemy sporo wyzwań związanych z samą fabułą, ale możemy mieć pewność, że tytuł zaoferuje graczom rozbudowaną opowieść – złoty dzbanek „Twój świat, twoje zasady” wspomina o poznaniu „dowolnego zakończenia”.

Gracze będą musieli zająć się aktywacją wieży wodnej, podstacji elektrycznej, wiatraków, przywrócą do działania wieżę radiową czy też doprowadzą do porządku stacje metra.

Techland nie zapomniał o obozach bandytów, które będziemy zdobywać, ale podczas przygody otrzymamy szansę pomagania ocalałym. Fani zajmą się wypełnianiem drzewek umiejętności i w grze nie zabraknie różnego zbieractwa: „zbierz 1 000 000 pieniędzy Starego Świata”, „znajdź wszystkie Notatki Kolekcjonerskie”, „znajdź wszystkie kolekcjonerskie nagrania” i „odkryj wszystkie kolekcje znaczków graffiti” zmuszą nas do biegania.

Jeden z pucharków wymaga pokonania „co najmniej 960 km”, a drugi by gracze spadali z „co najmniej 10 944 metrów”. W pozycji nie brakuje również wyzwań związanych z walką.

Pełną listę trofeów znajdziecie na stronie Exophase.

Źródło: Exophase

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych