Patryk Jankowski Patryk Jankowski 24.06.2014 15:14
Jak Wam się podoba Wolfenstein: The New Order? Chcielibyście kontynuację tej historii?
2198V

Jak Wam się podoba Wolfenstein: The New Order? Chcielibyście kontynuację tej historii?

Wolfenstein: The New Order pojawiło się na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Tytuł został ciepło przyjęty przez graczy oraz recenzentów. Autorzy gry, firma Machine Games, ochoczo podchodzi do pomysłu kontynuacji gry.

Ekipa Machine Games jest żywo zainteresowana kontynuacją gry Wolfenstein: The New Order. Tytuł nie tak dawno trafił na Xbox One, PlayStation 4, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery klasy PC. 

Przyznał się do tego dyrektor kreatywny studia, niejaki Jens Matthies, w rozmowie z redakcją Giant Bomb. Machine Games ponoć mają pomysł na to, co można uzyskać w drugiej odsłonie gry. Oto jego komentarz w tej sprawie:

''Chcielibyśmy zająć się kontynuacją tej gry. Mamy przejrzysty koncept tego, co udało nam się osiągnąć w pierwszej grze i co można zrobić w kontynuacji. (. . .) Myślę że udało nam się dopracować Wolfensteina bardziej, niż kiedykolwiek w przeszłości, nadal mamy sporo pomysłów, aby doszlifować ten diament jeszcze bardziej.''

Wolfenstein: The New Order jest pozycją przeznaczoną dla jednego gracza. Tytuł zebrał wysokie noty w prasie, a jego średnia na serwisie Metacritic wynosi 79 (PS4). Naszą recenzję gry możecie przeczytać w tym miejscu.

Źródło Źródło

 

Tagi: bethesda machine games wolfenstein the new order

Nie przegap