Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.06.2014 08:58
Polacy stworzyli wspaniałą introdukcję live-action do kultowego Another World!
1005V

Polacy stworzyli wspaniałą introdukcję live-action do kultowego Another World!

Another World ma niedługo trafić na konsole w zremasterowanej wersji. Atmosferę przed tą premierą postanowiła podgrzać polska grupa filmowców, którzy przygotowali znakomitą introdukcję live-action do kultowej produkcji z Atari ST, MegaDrive'a, SNESa i Amigi.

Bartek Hławka stworzył wspaniałą zajawkę Another World, w której znajdujemy odniesienia do intra z rzeczonej klasycznej gry.

Twórcy zaznaczyli na swojej oficjalnej stronie, że pracują nad 15-minutowym filmem, którego akacja jest osadzona w uniwersum Another World. Możliwe, że grupa Hławki poprosi o wsparcie finansowe graczy poprzez program Kickstarter.

Stworzenie poniższego filmiku zajęło autorom summa summarum 800 godzin. Zdjęcia wykonywano 5 dni, a później większość czasu spędzono na post-produkcji zarejestrowanego materiału.

Co ciekawe - polska grupa miała pełne wsparcie Erica Cachiego, autora Another World. Niestety w związku z ograniczeniami finansowymi nie wszystkie ujęcia mogły zostać zrealizowane. Więcej szczegółów na temat produkcji znajdziecie tutaj.

 

Tagi: another world bartek hławka fan film polska retro